Spółka Park Drobiarski jest czołowym producentem jednodniowych piskląt brojlera kurzego na rynku polskim. Nasze początki sięgają 2003 roku, kiedy to pod szyldem Zakładów Drobiarskich Koziegłowy rozpoczęliśmy budowę wylęgarni w Kaczorach.

Więcej

O firmie

W 2013 roku decyzją właścicieli wyłoniliśmy się jako odrębna spółka, ugruntowując przez ostatnie lata swoją pozycję na rynku piskląt. W efekcie kilkunastoletniej rozbudowy i rozwoju naszej spółki powstał zakład o łącznej produkcji 90 mln piskląt rocznie i w 100% własnym zapleczem reprodukcyjnym.

Głównym atutem naszej firmy jest szczególna dbałość o jakość wylęganych piskląt. Osiągnięcie najwyższych standardów możliwe jest dzięki ciągłym inwestycjom w bazę surowcową i nowe, w pełni zautomatyzowane fermy reprodukcyjne, które dostarczają wyselekcjonowany surowiec najwyższej jakości. Wykwalifikowana kadra dba o realizowanie dobrej praktyki produkcyjnej i bioasekuracyjnej na naszych fermach. Zdając sobie sprawę, jak trudno sprostać wymaganiom na rynku, wdrożyliśmy najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu automatyzacji procesu wylęgowego, a nasz zakład należy do najnowocześniejszych nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Jesteśmy firmą rodzinną z pełnym kapitałem rodzimym. Nasze zaangażowanie i pasję docenili już klienci w całej Polsce.

 

 Strategia podatkowa 2021

 

 Strategia podatkowa 2020